Tvořivá přehlídka Múzy na dálku!

Milí přátelé a účastníci soutěžní tvůrčí přehlídky Múzy na dálku!

Odborné poroty zasedly a ocenily nejlepší díla. Také veřejná porota zvolila své výherce! Cenu, ať už malou či velkou, si však zaslouží všichni, kteří se zúčastnili! 

Proto Vás srdečně zveme 24. června 2021 v 16h do parku Portheimka, kde Vám cenu rádi předáme, a to v rámci akce Loučení se školním rokem. Pro vstup budete potřebovat potvrzení o negativním testu na COVID19 (vydá Vám ho škola) nebo na místě vyplníte Čestné prohlášení.

Těšíme se na Vás!

Jaké bylo téma projektu Múzy na dálku?

Tématem Múz na dálku bylo Radost a život v online době aneb tvoříme a sdílíme v Praze 5.

Jak jste se mohli zapojit?
Namalovat či nakreslit obrázek, napsat nám báseň či krátký příběh, zazpívat nebo složit písničku a poslat do 30. 4. 2021 svá umělecká dílka a souhlas s publikací na email nadalku@praha5.cz

Vaše dílka si prohlédli ostatní uživatelé a odborná porota. Některá díla budou oceněna! Díla jste mohli posílat do kategorií výtvarné, video, hudební a literární.

Návod jak se přihlásit, jste mohli nalézt zde.

Jak jste mohli hlasovat?

Hlasování veřejnosti bylo možné na stránkách jednotlivých kategorií.

Hudební kategorie Literární kategorie Výtvarná kategorie Video kategorie

Akce Múzy na dálku probíhá v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro MČ Praha 5, který je spolufinancován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Příjemce dotace:

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 5
Nám. 14. října 1381/4, 150 22. Praha 5 
www.praha5.cz

Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro MČ Praha 5, reg. č. projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010677, www.map.praha5.cz